Namsos 617 brukere

1
Marie @Marie_H_
Blidspent sinnafeminist.
5,822
2
Namdalsavisa @namdalsavisa
Namsos
Lokalavisa for hele Namdalen
http://www.namdalsavisa.no/
3,005
3
110 Nord-Trøndelag @110Namsos
Namsos
Vi vil ikke svare på forespørsler i vårt område på Twitter. Ta kontakt med oss på 742 26040 ved ordinære henvendelser. Ved brann og ulykker, ring 110.
http://www.110-namsos.no
2,488
4
Trond Stenvik @trondstenvik
Namsos, Norway
Klima-/miljø-/samfunnsengasjert. Siv.øk. NHH. Til daglig rådmann i Overhalla.
http://trondstenvik.com
1,843
5
Elisabeth B. Romuld @elibrat
Namsos
En passe engasjert psykiater. Tror ikke på spøkelser. Motto; Roughly right is better than precisely wrong.
1,188
6
Askil Holm @askilholm
Namsos/Oslo/Kristiansand
Låtmaker og artist, holder foredrag om låtskriving, småbarnsfar og gift med kjæresten min. Les mer om det jeg holder på med på: http://www.askilholm.com
http://www.askilholm.com
1,132
7
Jorid H. Nordmelan @Nordmelan
Namsos
Ingenting er mer irriterende enn folk som fortsetter å snakke når du avbryter.
1,101
8
Pål Morten B. Skaret @PMSkaret
Journalist i Namdalsavisa. Tidligere journalist i VG-sporten. Utdannet ved journalisthøgskolen i Oslo.
http://www.namdalsavisa.no
965
9
Lisbeth S. Ramstad @lisbethramstad
Oslo/Namsos
Opptatt av Oslo, politikk, sport, bøker og elsker å danse. Jurist, byråkrat og mamma.
852
10
Chand Torsvik @ChandTorsvik
Namsos
Musiker
http://www.chandtorsvik.no
699
11
Jan Aage Hals @Eplehund
Namsos, Norway
Daglig leder i Skrythals Reklame. Musikant, ordtryller. Rå, brutal og sexy. Stuttjukk, lav og lys. YNWA
http://www.skrythals.no
543
12
Statskog SF @Statskog
HK i Namsos, 18 lokalkontor
Som Norges største grunneier og forvalter av en femtedel av Norge, skal Statskog sikre fellesskapets verdier for framtida. Vi gir deg naturen.
http://statskog.no
521
13
Pags @pagshex
Norway
Bootstrapped and profitable for 4 years
422
14
RockCityNorge @RockCityNorge
Namsos
Norsk ressurssenter for pop og rock. Inneholder også Opplevelsessenteret for trønderrock. Mange utfordringer, men verktøykassa er stor!
http://www.rockcity.no
416
15
Sarah Skage Elden @sskageelden
369
16
Maren Hasfjord @mhasfjord
Namsos, Norway
367
17
Paul Pogba @P0GBA10
All Pogba!
345
18
Lars Øvereng @Triolarso
Namsos
Innhold og sånt. Namdalsavisa.
329
19
Namsosrussen 2016 @Namsosrussen16
Namsos, Norge
Fred og Kjærlighet
296
20
Arnt Egil Rånes @arntegil
Namsos
Music producer & artist from Namsos, Norway
http://www.rlp.no
293
21
Martin Fossland @martinfossland
Namsos
Digitalsjef i Namdalsavisa
288
22
Olav Andreas Opdal @OlavAOpdal
Namsos
Utviklingsansvarlig Olav Duun VGS
287
23
KremTweets @KremTweets
Norge
Retweeter kun kremen av norske tweets! Send gjerne forslag på nye, gamle eller undervurderte tweets.
278
24
Bjarne Brøndbo @BjarneBrondbo
Namsos
Den nest mest kjente Bjarnen i fra Namsos
277
25
Marte Edvardsen @EdvardsenMarte
Namsos
Har du lyst, har du lov
273
26
Johannes Rosenvinge @jrosenvinge
Namsos, Norway
Klubbleder ved Ungdomshuset Lagre' i Namsos. B-menneske.
269
27
Tore Strømmen @toreestrommen
Namsos
kongen av mersalg
269
28
Maja Alstad @majaalstad
Namsos
263
29
Oda Tyldum @OdaTyl
Namsos
256
30
Kim Riseth @NAredkim
Namsos
Editor in Chief and CEO at Namdalsavisa. Reporter and correspondent at Verdens Gang 1995-2010.
http://www.namdalsavisa.no
248
31
Mia Dahl @Miadahll
242
32
Marika Aa Pedersen @marikaAakervik
Namsos, Norway
utdannet radiograf, jobber på Sykehuset Namsos. sitter i fylkestinget i N-T for FrP.
234
33
Cathrine B Storøy @cathrinestoroy
Namsos, Norway
225
34
Renate G Brønstad @renategb
Namsos, Norway
- Student - Graphic designer - Photographer - Distre og passe barnslig trønder.
http://www.rfoto.org
224
35
Nils Trana @niltra
Namsos, Norway
Etablert og gift i Namsos. Interessert i nyheter og friidrett.
http://www.fossekallen.info
222
36
Stig Fredriksen @StigFredriksen1
Namsos Rock City
Beredskapsrådgiver i RS. Fhv. OPL, leder i LRS Nord-Trøndelag Øvingsforum. Twitrer for egen regning. Favorittsitat Follow your dream, never stop!
220
37
Namsos Rockfestival @NamsosRockfest
Namsos
Namsos Rockfestival - Gir musikkopplvelser til folket !
http://about.me/namsosrockfest
216
38
Sven-Erik Persson @Persson101
Namsos
Selveste Persson-pøyken i egen person!
http://about.me/persson101
213
39
Ronald Gåsvær @HerrRonald
Norway/Namsos
Tvitrer plutselig om ...
206
40
Maren Lio @MarenLio
Nord-Trøndelag, Namsos
203
41
Inger Lise Rasmussen @IngerLiss
Namsos
Klinisk pedagog i Barne- og ungdomspsykiatrien. Twitrer om psykiske helse, og andre ting som engasjerer meg.
201
42
Andrea Haukø @andreahauke
Namsos
hindu on fleek
200
43
Sindre Aspli @sindre_aspli
Namsos
197
44
Henrik Behrns @HenrikBehrns
Namsos
Fortitude
192
45
♛Celin Dolmen Elden @CelinEldeen
namsos/brønnøysund
tykji
192
46
Ungdomshuset Lagre' @Lagre7800
Namsos, Norway
Ungdomshuset Lagre' i Namsos - et sted for frie ungdomsaktiviteter
http://www.lagre.net
191
47
Mona @MonaKveli
Namsos
jas
191
48
Silje SW @siljewn
Norge
Altfor trønder, altfor glad i fotball
191
49
Viktor Finseth @viktorfinseth
Namsos
185
50
Sunniva Skjelbred @SunnivaSK
Namsos
kul.
180