Namsos 7,924 brukere

1
''Marie'' @Marie_H_
Bruker aldri hersketeknikker. Men det vet du sikkert ikke hva er likevel, lille venn. • Snap: frk_marie84 • Insta: marie_h
4,790
2
Namdalsavisa @namdalsavisa
Namsos
Lokalavisa for hele Namdalen
http://www.namdalsavisa.no/
2,738
3
110 Nord-Trøndelag @110Namsos
Namsos
Vi vil ikke svare på forespørsler i vårt område på Twitter. Ta kontakt med oss på 742 26040 ved ordinære henvendelser. Ved brann og ulykker, ring 110.
http://www.110-namsos.no
2,186
4
Trond Stenvik @trondstenvik
Namsos, Norway
Klima-/miljø-/samfunnsengasjert. Siv.øk. NHH. Til daglig rådmann i Overhalla.
http://trondstenvik.com
1,823
5
Elisabeth B. Romuld @elibrat
Namsos
En passe engasjert psykiater. Tror ikke på spøkelser. Motto; Roughly right is better than precisely wrong.
1,175
6
Jorid H. Nordmelan @Nordmelan
Namsos
Ingenting er mer irriterende enn folk som fortsetter å snakke når du avbryter.
1,109
7
Askil Holm @askilholm
Namsos/Oslo/Kristiansand
Låtmaker og artist, holder foredrag om låtskriving, småbarnsfar og gift med kjæresten min. Les mer om det jeg holder på med på: http://www.askilholm.com
http://www.askilholm.com
1,096
8
Pål Morten Skaret @PMSkaret
Journalist i Namdalsavisa. Tidligere journalist i VG-sporten. Utdannet ved journalisthøgskolen i Oslo.
http://www.namdalsavisa.no
958
9
Lisbeth S. Ramstad @lisbethramstad
Oslo/Namsos
Oslo. Sport. Politikk. Bøker. Dans. Jurist. Byråkrat. Og mamma til en super jente.
822
10
Chand Torsvik @ChandTorsvik
Namsos
Musiker
http://www.chandtorsvik.no
707
11
Jan Aage Hals @Eplehund
Namsos, Norway
Daglig leder i Skrythals Reklame. Musikant, ordtryller. Rå, brutal og sexy. Stuttjukk, lav og lys. YNWA
http://www.skrythals.no
552
12
Statskog SF @Statskog
HK i Namsos, 18 lokalkontor
Som Norges største grunneier og forvalter av en femtedel av Norge, skal Statskog sikre fellesskapets verdier for framtida. Vi gir deg naturen.
http://statskog.no
489
13
RockCityNorge @RockCityNorge
Namsos
Norsk ressurssenter for pop og rock. Inneholder også Opplevelsessenteret for trønderrock. Mange utfordringer, men verktøykassa er stor!
http://www.rockcity.no
423
14
Maren Hasfjord @mhasfjord
Namsos, Norway
VIXENS 2015
389
15
Sarah Skage Elden @sskageelden
386
16
Morten Kvello @mortenkv
Norway - Namsos
Leder AUF i Nord-Trøndelag
http://www.auf.no
366
17
Paul Pogba @P0GBA10
All Pogba!
354
18
Lars Øvereng @Triolarso
Namsos
Innhold og sånt. Namdalsavisa.
330
19
Namsosrussen 2016 @Namsosrussen16
Namsos, Norge
Fred og Kjærlighet
315
20
Arnt Egil Rånes @arntegil
Namsos
Music producer & artist from Namsos, Norway
http://www.rlp.no
293
21
Martin Fossland @martinfossland
Namsos
Digitalsjef i Namdalsavisa
290
22
KremTweets @KremTweets
Norge
Retweeter kun kremen av norske tweets! Send gjerne forslag på nye, gamle eller undervurderte tweets.
290
23
Olav Andreas Opdal @OlavAOpdal
Namsos
Utviklingsansvarlig Olav Duun VGS
289
24
Marte Edvardsen @EdvardsenMarte
Namsos
Har du lyst, har du lov
278
25
Maja Alstad @majaalstad
Namsos
276
26
Tore Strømmen @toreestrommen
Namsos
kongen av mersalg
275
27
Johannes Rosenvinge @jrosenvinge
Namsos, Norway
Klubbleder ved Ungdomshuset Lagre' i Namsos. B-menneske.
272
28
Bjarne Brøndbo @BjarneBrondbo
Namsos
Den nest mest kjente Bjarnen i fra Namsos
263
29
Oda Tyldum @OdaTyl
Namsos
256
30
Kim Riseth @NAredkim
Namsos
Editor in Chief and CEO at Namdalsavisa. Reporter and correspondent at Verdens Gang 1995-2010.
http://www.namdalsavisa.no
250
31
Mia Dahl @Miadahll
bergenser
243
32
Cathrine B Storøy @cathrinestoroy
Namsos, Norway
234
33
Marika Aa Pedersen @marikaAakervik
Namsos, Norway
utdannet radiograf, jobber på Sykehuset Namsos. sitter i fylkestinget i N-T for FrP.
234
34
Renate G Brønstad @renategb
Namsos, Norway
- Student - Graphic designer - Photographer - Distre og passe barnslig trønder.
http://www.rfoto.org
229
35
Jon Audun Haukø @jonaudun
Namsos
229
36
Nils Trana @niltra
Namsos, Norway
Etablert og gift i Namsos. Interessert i nyheter, sport og debatt. Driver med lokal bedriftsidrett.
http://www.fossekallen.info
222
37
Namsos Rockfestival @NamsosRockfest
Namsos
Namsos Rockfestival - Gir musikkopplvelser til folket !
http://about.me/namsosrockfest
221
38
Ronald Gåsvær @HerrRonald
Norway/Namsos
Tvitrer plutselig om ...
212
39
Lise Thorsvik @lisethorsvik
Norge
212
40
Stig Fredriksen @StigFredriksen1
Namsos Rock City
Beredskapsrådgiver i RS. Fhv. OPL, leder i LRS Nord-Trøndelag Øvingsforum. Twitrer for egen regning. Favorittsitat Follow your dream, never stop!
211
41
Inger Lise Rasmussen @IngerLiss
Namsos
Klinisk pedagog i Barne- og ungdomspsykiatrien. Twitrer om psykiske helse, og andre ting som engasjerer meg.
207
42
Henrik Behrns @HenrikBehrns
Namsos
Fortitude
206
43
Andrea Haukø @andreahauke
Namsos
hindu on fleek
206
44
Maren Lio @MarenLio
Nord-Trøndelag, Namsos
203
45
Sven-Erik Persson @Persson101
Namsos
Selveste Persson-pøyken i egen person!
http://about.me/persson101
202
46
Silje SW @siljewn
Norge
Altfor trønder, altfor glad i fotball
200
47
♛Celin Dolmen Elden @CelinEldeen
namsos/brønnøysund
tykji
198
48
Sindre Aspli @sindre_aspli
Namsos
197
49
Pernille Kristiansen @pernillefk
Namsos, Norway
Hei
195
50
Mona @MonaKveli
Namsos
jas
195