Bergen 22,425 brukere

1
Erna Solberg @erna_solberg
Hordaland, Bergen
Statsminister i Norge. Jobber for et samfunn med muligheter for alle. For saker til forvaltningen, henvend deg til rette myndighet for saksbehandling.
http://www.erna.no
163,274
2
Davy Wathne @DavyWathne
Bergen
Pensjonist
118,268
3
Leo Ajkic @leoajkic
Bergen,NO
Programleder/Journalist Bo$$ Manager & Mentor! NMG/G-HUSET for ALLTID! SjekkMegUt på NRK men TWITRR PRSNLGE MNINGR
http://www.nm666jeng.no
45,112
4
Jon H. Børrestad @TV2_Jon
Bergen, Norway
Monday Media/TV2. Fotballmann og gladlaks.
http://Instagram.com/tv2_jon
43,898
5
Vaular @LarsVaular
Bergen
min snap e larsvaular666 min insta e larsvaularnmg
http://www.larsvaular.no
35,604
6
Jan-Henrik Børslid @TV2JHBorslid
Bergen
Anker TV 2 Sporten: PL og bedriftslaget.
https://instagram.com/janhenrikborslid
34,273
7
Bergens Tidende @btno
Bergen, Norway
Vestlandets største nettsted. Nyheter, kommentarer, debatt og magasinsaker med fokus på Bergen og Vestlandet. Tips oss: http://bt.no/tips
http://www.bt.no/
30,122
8
Hilde Sandvik @hildesandvik
Bergen
Sjefredaktør og grunnlegger av @broenxyz - den 1. nordiske medieplattform
http://www.broen.xyz
22,604
9
Jan Eggum @janeggum
Oslo/Bergen
Skriver tekst/musikk/arrangerer ,spiller/synger. Liker filmfestivaler/klassiske biler, samler på norsk musikk. Er holist og tror vi deler et evig fellesskap
http://www.janeggum.no
13,971
10
Kjetil H. Dale @khd
Bergen, Norway
Nyhetsanker. 340 000 minutter med direkte TV. Del av TV 2 Nyhetskanalens originalbesetning.
http://www.tv2.no
13,465
11
Sofie Madeleine @Buddhaskropp
Bergen, Norway
et epifenomen
13,418
12
TV 2 Fantasy @TV2NorgeFantasy
Bergen/Oslo
TV 2 Sportens offisielle Twitter-konto for alt Fantasy-relatert! https://itunes.apple.com/no/podcast/tv-2-fantasy/id1412558811?l=nb&mt=2
http://www.tv2.no/pl/fantasy
13,349
13
Sondre Lerche @sondrelercheno
Bergen, Norge
Alle mine mest kjente norske twits
http://sondrelerche.com
13,101
14
Folkehelseinstituttet @Folkehelseinst
Oslo og Bergen
Vi deler råd, fakta og nyheter om #folkehelse. Har du spørsmål? Vi hjelper deg med å finne solide svar
http://www.fhi.no
12,559
15
Universitetet i Bergen @UiB
Bergen
Official Twitter account of the University of Bergen, Norway // Edited by the Communication Division
http://www.uib.no/
12,255
16
@TV2Sturla @TV2Sturla
Bergen, Norway
Programleder på TV 2 og TV 2 Nyhetskanalen.
12,154
17
Vegard Jansen Hagen @VegardJH
Sportsredaktør, TV 2 Sporten
http://www.tv2sporten.no
11,867
18
Fin Gnatt @tv2fin
Bergen
Sports anchor TV 2 Sport and Nyhetskanalen. Fond of pugs & french bulldogs, Carlton, sambucca, Bruce Springsteen, intelligent movies and long bike rides.
11,635
19
Ken Andre Ottesen @BAdesKen
Bergen/Oslo, Norway
Har akkurat samlet det morsomste fra norske lokalaviser i en bok. https://www.haugenbok.no/Generell-litteratur/Historie/Ja,-vi-elsker/I9788248922384
http://vredens-gnag.no
11,047
20
Tarjei Strom @tarjeistrom
:bergen, norway
i hit drums. mostly with YLVIS, Datarock, Ralph Myerz & JHB and Lars Vaular. i am also straight edge. go figure.
10,964
21
NRK Hordaland @nrkhordaland
Bergen
NRKs distriktskontor i Bergen dekker Hordaland på radio, TV, nett og Twitter.
http://www.nrk.no/hordaland
10,795
22
Sportsklubben Brann @skbrann
Bergen, Norway
Offisiell Twitter-konto for Sportsklubben Brann
http://www.brann.no
10,373
23
Bergensavisen @BA_no
Bergen, Hordaland, Norge
Ingen kjenner Bergen som BA.
http://www.ba.no
10,343
24
Jan Ove Årsæther @janoveaarsether
Bergen/Oslo
Founder and partner, Maverix.
http://www.maverix.no
9,572
25
Mathias Fischer @mathiasfischer
Oslo/Bergen
Kommentator og debattansvarlig, TV 2.
9,397
26
Morten Myksvoll @MortenMyksvoll
Bergen, Norway
Kommentator i Bergens Tidende.
8,713
27
Henning Warloe @HWarloe
Bergen
Blågrønn politiker fra Høyre. Bystyremedlem og Komiténestleder for barnehage, skole og idrett. Kunstinteressert europeer og stolt alenepappa for hunden Banksy.
http://www.kodebergen.no
8,431
28
Jens Kihl @jenskihl
Bergen
Politisk kommentator i @btno og vokalist i Olaus Fjørtoft Experience. Nynorsk til eg døyr.
8,399
29
Thomas Ottesen @thomasottesen
Bergen, Norway
Markedssjef i Bergen Sentrum AS. Formålet for selskapet er å sikre og videreutvikle rammebetingelsene for næringsdrift i Bergen sentrum.
http://www.bergensentrum.no
7,876
30
John Olav Nilsen @JohnOlavNilsen
Loddefjord, Bergen, Norway
& Nordsjøen
https://open.spotify.com/album/54fc6nMSpsHzEdHZax6u0R
7,856
31
Marit Warncke @BNmarit
Bergen Norway
CEO of Bergen Chamber of Commerce and Industry. Psychologist. Experience: Research/ Leadership Steering commitees Community/Education/Reseach/Industry
http://www.bergen-chamber.no
7,253
32
Vegtrafikksent. vest @VTSvest
Bergen, Norge
Offisiell kanal frå Statens vegvesen. Vegtrafikksentralen vest informerer om trafikken i Rogaland, Hordaland og Sogn og Fjordane. Vi svarer ikkje på Twitter.
http://www.vegvesen.no/Trafikkinformasjon/Reiseinformasjon/Trafikkmeldinger
7,115
33
Haakon Eliassen TV 2 @TV2Haakon
Bergen, Norge (Norway)
Reporter TV 2 : TIPS MEG GJERNE: [email protected] Felt: Krim- og helsesaker, rusfeltet, menneskerettigheter, sosiale saker mm.
7,106
34
Olaug Nilssen @olaugnilssen
Bergen
Forfattar.
http://www.dns.no/program/2017/stort-og-stygt/
7,035
35
Trude H. Drevland @DrevlandH
6,936
36
Mikkel Grüner @mikkelgruner
6,841
37
Netlife Design @netlifedesign
Oslo / Bergen
Digitalt designbyrå som lager digitale tjenester som funker. / Digital Design and User Experience agency based in Norway.
http://netlife.com
6,398
38
Nebbete @nebbete
Bergen, Norway
Tvitrer på alles bekostning.
5,661
39
Jørgen Eriksson @3riksson
Bergen, Norge
https://www.JE.no/
5,651
40
Gard Steiro @gsteiro
Bergen/Oslo
Sjefredaktør i VG, far til tre og enda travlere enn før.
http://www.vg.no
5,593
41
TV 2 Sumo @tv2sumo
Bergen
Med TV 2 Sumo ser du alle TV 2s kanaler, Premier League og de beste seriene før de vises på TV!
http://www.tv2sumo.no
5,590
42
Arve Aksnes @arveaksnes
Bergen, Norway
Science teacher at Nordahl Grieg high school and member of the Education and Public Outreach group at the Birkeland Centre for Space Science, UiB, Norway.
5,524
43
Krister Hoaas @KrHoaas
Bergen
Vestlandets kornett. Samfunnskontakt @LeroySeafood, ex næringspol rådg @bergenchamber ex pol journ i @btno. Barne-&ungdoms-& ex elitetrener. Styret @skbrann
5,466
44
André Ulveseter @AndUlv
Ålesund/Bergen
Han irriterende særskrivingsfyren. Komiker. Forfatter. Foredragsholder. Ulv Ulv Underholdning.
http://www.andreulveseter.no
5,244
45
Ragnar Liaskar @raeggi
Bergen, Norway
Life's a gamble!
5,164
46
Amalie Marthinsen @amalie_analie
Bergen
instagram: amaliesm
5,087
47
ENO @ENO_MAGASIN
Oslo/Bergen/Flekkefjord
Årlig musikkårbok.
http://www.enoforlag.com
4,972
48
Anders Waage Nilsen @waagenilsen
Bergen, Norway
Økosofisk skrangletrommis, modernitetsambivalent teknologientusiast, kapitalismekritisk gründer. På vei videre.
http://www.new.no
4,922
49
Eirin Eikefjord @EirinE
Bergen
Kommentator i Bergens Tidende
4,803
50
BT Meninger @BTmeninger
Bergen
Debattinnlegg og kommentarer fra Bergens Tidende. Kontakt oss på [email protected]
http://www.bt.no/meninger
4,792