Bergen 22,598 brukere

1
Erna Solberg @erna_solberg
Hordaland, Bergen
Statsminister i Norge. Jobber for et samfunn med muligheter for alle. For saker til forvaltningen, henvend deg til rette myndighet for saksbehandling.
http://www.erna.no
163,005
2
Davy Wathne @DavyWathne
Bergen
Pensjonist
119,568
3
Leo Ajkic @leoajkic
Bergen,NO
Programleder/Journalist Bo$$ Manager & Mentor! NMG/G-HUSET for ALLTID! SjekkMegUt på NRK men TWITRR PRSNLGE MNINGR
http://www.nm666jeng.no
45,348
4
Jon H. Børrestad @TV2_Jon
Bergen, Norway
Monday Media/TV2. Fotballmann og gladlaks. I
http://Instagram.com/tv2_jon
43,885
5
Vaular @LarsVaular
Bergen
min snap e larsvaular666 min insta e larsvaularnmg
http://www.larsvaular.no
36,197
6
Jan-Henrik Børslid @TV2JHBorslid
Bergen
Anker TV 2 Sporten: PL og bedriftslaget.
https://instagram.com/janhenrikborslid
34,019
7
Bergens Tidende @btno
Bergen, Norway
Vestlandets største nettsted. Nyheter, kommentarer, debatt og magasinsaker med fokus på Bergen og Vestlandet.
http://www.bt.no/
29,942
8
Hilde Sandvik @hildesandvik
Bergen
Sjefredaktør og grunnlegger av @broenxyz - den 1. nordiske medieplattform
http://www.broen.xyz
22,721
9
Jan Eggum @janeggum
Oslo/Bergen
Skriver tekst/musikk/arrangerer ,spiller/synger. Liker filmfestivaler/klassiske biler, samler på norsk musikk. Er holist og tror vi deler et evig fellesskap
http://www.janeggum.no
14,106
10
Sofie Madeleine @Buddhaskropp
Bergen, Norway
et epifenomen
13,815
11
Kjetil H. Dale @khd
Bergen, Norway
330 000 minutter med direkte TV. Del av TV 2 Nyhetskanalens originalbesetning.
http://www.tv2.no
13,388
12
TV 2 Fantasy @TV2NorgeFantasy
Bergen/Oslo
TV 2 Sportens offisielle Twitter-konto for alt Fantasy-relatert! https://itunes.apple.com/no/podcast/tv-2-fantasy/id1412558811?l=nb&mt=2
http://www.tv2.no/pl/fantasy
13,320
13
Sondre Lerche @sondrelercheno
Bergen, Norge
Alle mine mest kjente norske twits
http://sondrelerche.com
12,919
14
Folkehelseinstituttet @Folkehelseinst
Oslo og Bergen
Vi deler råd, fakta og nyheter om folkehelse. Har du spørsmål? Vi hjelper deg med å finne solide svar.
http://www.fhi.no
12,468
15
Universitetet i Bergen @UiB
Bergen
Official Twitter account of the University of Bergen, Norway // Edited by the Communication Division
http://www.uib.no/
12,222
16
@TV2Sturla @TV2Sturla
Bergen, Norway
Programleder på TV 2 og TV 2 Nyhetskanalen.
12,173
17
Vegard Jansen Hagen @VegardJH
Sportsredaktør, TV 2 Sporten
http://www.tv2sporten.no
11,851
18
Fin Gnatt @tv2fin
Bergen
Sports anchor TV 2 Sport and Nyhetskanalen. Fond of pugs & french bulldogs, Carlton, sambucca, Bruce Springsteen, intelligent movies and long bike rides.
11,546
19
Tarjei Strom @tarjeistrom
:bergen, norway
i hit drums. mostly with YLVIS, Datarock, Ralph Myerz & JHB and Lars Vaular. i am also straight edge. go figure.
11,152
20
Ken Andre Ottesen @BAdesKen
Bergen/Oslo, Norway
Kidnappet av VG og utvikler for tiden Stockholmsyndrom. Instagram: badesken
http://www.vredens-gnag.no
10,798
21
NRK Hordaland @nrkhordaland
Bergen
NRKs distriktskontor i Bergen dekker Hordaland på radio, TV, nett og Twitter.
http://www.nrk.no/hordaland
10,622
22
Sportsklubben Brann @skbrann
Bergen, Norway
Offisiell Twitter-konto for Sportsklubben Brann. Følg oss på Snapchat (brannspillerne) også.
http://www.brann.no
10,251
23
Bergensavisen @BA_no
Bergen, Hordaland, Norge
Ingen kjenner Bergen som BA.
http://www.ba.no
10,166
24
Jan Ove Årsæther @janoveaarsether
Bergen/Oslo
Founder and partner, Maverix.
http://www.maverix.no
9,675
25
Mathias Fischer @mathiasfischer
Bergen, Norway
Fra september kommentator og debattansvarlig i TV 2. Tidligere BT. Har skrevet bok.
http://www.gyldendal.no/Fakta-og-dokumentar/Biografier-og-memoarer/Kors-paa-halsen
8,647
26
Henning Warloe @HWarloe
Bergen
Blågrønn politiker fra Høyre. Bystyremedlem og Komiténestleder for barnehage, skole og idrett. Kunstinteressert europeer og stolt alenepappa for hunden Banksy.
http://www.kodebergen.no
8,288
27
Thomas Ottesen @thomasottesen
Bergen, Norway
Markedssjef i Bergen Sentrum AS. Formålet for selskapet er å sikre og videreutvikle rammebetingelsene for næringsdrift i Bergen sentrum.
http://www.bergensentrum.no
8,164
28
John Olav Nilsen @JohnOlavNilsen
Loddefjord, Bergen, Norway
& Nordsjøen
https://open.spotify.com/album/54fc6nMSpsHzEdHZax6u0R
8,004
29
Morten Myksvoll @MortenMyksvoll
Bergen, Norway
Kommentator i Bergens Tidende.
http://tyrkiskpolitikk.no
7,850
30
Marit Warncke @BNmarit
Bergen Norway
CEO of Bergen Chamber of Commerce and Industry. Psychologist. Experience: Research/ Leadership Steering commitees Community/Education/Reseach/Industry
http://www.bergen-chamber.no
7,267
31
Haakon Eliassen TV 2 @TV2Haakon
Bergen, Norge (Norway)
Reporter TV 2 : TIPS MEG GJERNE: [email protected] Felt: Krim- og helsesaker, rusfeltet, menneskerettigheter, sosiale saker mm.
7,221
32
Olaug Nilssen @olaugnilssen
Bergen
Forfattar.
http://www.dns.no/program/2017/stort-og-stygt/
7,042
33
Trude H. Drevland @DrevlandH
7,008
34
Mikkel Grüner @mikkelgruner
Bergen
Do I look like a motherfucking role model?
http://mikkelgruner.no
6,933
35
Netlife Design @netlifedesign
Oslo / Bergen
Digitalt designbyrå som lager digitale tjenester som funker. / Digital Design and User Experience agency based in Norway.
http://netlife.com
6,437
36
Vegtrafikksent. vest @VTSvest
Bergen, Norge
Offisiell kanal frå Statens vegvesen. Vegtrafikksentralen vest informerer om trafikken i Rogaland, Hordaland og Sogn og Fjordane. Vi svarer ikkje på Twitter.
http://www.vegvesen.no/Trafikkinformasjon/Reiseinformasjon/Trafikkmeldinger
6,066
37
Nebbete @nebbete
Bergen, Norway
Tvitrer på alles bekostning.
5,768
38
Arve Aksnes @arveaksnes
Bergen, Norway
Science teacher at Nordahl Grieg high school and member of the Education and Public Outreach group at the Birkeland Centre for Space Science, UiB, Norway.
5,586
39
Gard Steiro @gsteiro
Bergen/Oslo
Sjefredaktør i VG, far til tre og enda travlere enn før.
http://www.vg.no
5,453
40
Krister Hoaas @KrHoaas
Bergen
Vestlandets kornett. Samfunnskontakt @LeroySeafood, ex næringspol rådg @bergenchamber ex pol journ i @btno. Barne-&ungdoms-& ex elitetrener. Styret @skbrann
5,411
41
Amalie Marthinsen @amalie_analie
Bergen
instagram: amaliesm
5,289
42
André Ulveseter @AndUlv
Ålesund/Bergen
Han irriterende særskrivingsfyren. Komiker. Forfatter. Foredragsholder. Ulv Ulv Underholdning.
http://www.andreulveseter.no
5,234
43
Ragnar Liaskar @raeggi
Bergen, Norway
Life's a gamble!
5,199
44
ENO @ENO_MAGASIN
Oslo/Bergen/Flekkefjord
Årlig musikkårbok.
http://www.enoforlag.com
5,120
45
TV 2 Sumo @tv2sumo
Bergen
Med TV 2 Sumo ser du alle TV 2s kanaler, Premier League og de beste seriene før de vises på TV!
http://www.tv2sumo.no
5,117
46
Anders Waage Nilsen @waagenilsen
Bergen, Norway
Økosofisk skrangletrommis, modernitetsambivalent teknologientusiast, kapitalismekritisk gründer. På vei videre.
http://netliferesearch.com
4,977
47
BT Meninger @BTmeninger
Bergen
Debattinnlegg og kommentarer fra Bergens Tidende. Kontakt oss på [email protected]
http://www.bt.no/meninger
4,758
48
Röyksopp @royksopp
Bergen, Norway
Röyksopp is a two-headed norwegian monster, dealing within the realm of contemporary electronic music. Live in 2017: https://royksopp.lnk.to/ryxpliveTw
http://www.royksopp.com
4,706
49
Nordsjøen @JON_NORD
Loddefjord, Bergen, Norway
John Olav Nilsen & Nordsjøen. Motstandspop
https://open.spotify.com/album/54fc6nMSpsHzEdHZax6u0R
4,669
50
Torstein Dahle @torsteindahle
Bergen, Norge
Bystyrerepresentant, Rødt
http://www.facebook.com/torsteindahle
4,626