Bergen 398,343 brukere

1
Erna Solberg @erna_solberg
Hordaland, Bergen
Statsminister i Norge. Jobber for et samfunn med muligheter for alle. For saker til forvaltningen, henvend deg til rette myndighet for saksbehandling.
http://www.erna.no
160,630
2
Davy Wathne @DavyWathne
Bergen
121,653
3
Leo Ajkic @leoajkic
Bergen,NO
Programleder/Journalist Bo$$ Manager & Mentor! NMG/G-HUSET for ALLTID! SjekkMegUt på NRK men TWITRR PRSNLGE MNINGR
http://www.nm666jeng.no
45,669
4
Jon H. Børrestad @TV2_Jon
Bergen, Norway
Monday Media/TV2. Fotballmann og gladlaks.
43,582
5
Vaular @LarsVaular
Bergen
min snap e larsvaular666 min insta e larsvaularnmg
http://www.larsvaular.no
37,172
6
Jan-Henrik Børslid @TV2JHBorslid
Bergen
Anker TV 2 Sporten: PL og bedriftslaget. Insta: janhenrikborslid
32,741
7
Bergens Tidende @btno
Bergen, Norway
Vestlandets største nettsted. Nyheter, kommentarer, debatt og magasinsaker med fokus på Bergen og Vestlandet.
http://www.bt.no/
28,909
8
Hilde Sandvik @hildesandvik
Bergen
Sjefredaktør og grunnlegger av @broenxyz - den 1. nordiske medieplattform
http://www.broen.xyz
22,670
9
Sofie Madeleine @Buddhaskropp
Bergen, Norway
ble påkjørt som liten
14,798
10
Jan Eggum @janeggum
Oslo/Bergen
Skriver tekst/musikk/arrangerer ,spiller/synger. Liker filmfestivaler/klassiske biler, samler på norsk musikk. Er holist og tror vi deler et evig fellesskap
http://www.janeggum.no
14,628
11
Kjetil H. Dale TV 2 @khd
Bergen, Norway
300 000 minutter med direkte TV. Del av TV 2 Nyhetskanalens originalbesetning.
http://www.tv2.no
13,478
12
Sondre Lerche @sondrelercheno
Bergen, Norge
Alle mine mest kjente norske twits
http://www.sondrelerche.com
13,100
13
TV 2 Fantasy @TV2NorgeFantasy
Bergen/Oslo
TV 2 Sportens offisielle Twitter-konto for alt Fantasy-relatert.
http://www.tv2.no/pl/fantasy
12,582
14
@TV2Sturla @TV2Sturla
Bergen, Norway
Programleder på TV 2 og TV 2 Nyhetskanalen.
12,413
15
Folkehelseinstitutt @Folkehelseinst
Oslo og Bergen
Vi deler råd, fakta og nyheter om folkehelse. Har du spørsmål? Vi hjelper deg med å finne solide svar.
http://www.fhi.no
12,070
16
Vegard Jansen Hagen @VegardJH
Sportsredaktør, TV 2 Sporten
http://www.tv2sporten.no
11,950
17
Universitetet i Bergen @UiB
Bergen
Official Twitter account of the University of Bergen, Norway // Edited by the Communication Division
http://www.uib.no/
11,683
18
Tarjei Strom @tarjeistrom
:bergen, norway
i hit drums. mostly with YLVIS, Datarock, Ralph Myerz & JHB and Lars Vaular. i am also straight edge. go figure.
11,530
19
Fin Gnatt @tv2fin
Bergen
Sports anchor TV 2 Sport and Nyhetskanalen. Fond of pugs & french bulldogs, Carlton, sambucca, Bruce Springsteen, intelligent movies and long bike rides.
11,496
20
Ken Andre Ottesen @BAdesKen
Bergen/Oslo, Norway
Kidnappet av VG og utvikler for tiden Stockholmsyndrom. Instagram: badesken
http://www.vg.no
10,723
21
NRK Hordaland @nrkhordaland
Bergen
NRKs distriktskontor i Bergen dekker Hordaland på radio, TV, nett og Twitter.
http://www.nrk.no/hordaland
10,248
22
Jan Ove Årsæther @janoveaarsether
Bergen/Oslo
Nyhets- og sportsredaktør i TV 2 2006 - 2017.
9,842
23
Sportsklubben Brann @skbrann
Bergen, Norway
Offisiell Twitter-konto for Sportsklubben Brann. Følg oss på Snapchat (brannspillerne) også.
http://www.brann.no
9,806
24
Bergensavisen @BA_no
Bergen, Hordaland, Norge
Ingen kjenner Bergen som BA.
http://www.ba.no
9,724
25
Thomas Ottesen @thomasottesen
Bergen, Norway
Markedssjef i Bergen Sentrum AS. Formålet for selskapet er å sikre og videreutvikle rammebetingelsene for næringsdrift i Bergen sentrum.
http://www.bergensentrum.no
8,558
26
John Olav Nilsen @JohnOlavNilsen
Loddefjord, Bergen, Norway
& Nordsjøen
https://open.spotify.com/album/54fc6nMSpsHzEdHZax6u0R
8,395
27
Henning Warloe @HWarloe
Bergen
Blågrønn politiker fra Høyre. Bystyremedlem og nestleder i Komite for barnehage, skole og idrett. Interessert i kunst og stolt alenepappa for hunden Banksy.
http://www.kodebergen.no
8,156
28
Mathias Fischer @mathiasfischer
Bergen, Norway
Kommentator i Bergens Tidende.
http://www.gyldendal.no/Fakta-og-dokumentar/Biografier-og-memoarer/Kors-paa-halsen
7,768
29
Haakon Eliassen TV 2 @TV2Haakon
Bergen, Norge (Norway)
Reporter TV 2 : TIPS MEG GJERNE: [email protected] Felt: Krim- og helsesaker, rusfeltet, menneskerettigheter, sosiale saker mm.
7,265
30
Marit Warncke @BNmarit
Bergen Norway
CEO of Bergen Chamber of Commerce and Industry. Psychologist. Experience: Research/ Leadership Steering commitees Community/Education/Reseach/Industry
http://www.bergen-chamber.no
7,224
31
Morten Myksvoll @MortenMyksvoll
Bergen, Norway
Dagleg leiar i @NyeBergensbanen. Bruker fritida på blant anna @TRpolitikk, fotball og football.
http://tyrkiskpolitikk.no
7,044
32
Trude H. Drevland @DrevlandH
7,026
33
Mikkel Grüner @mikkelgruner
Bergen
Do I look like a motherfucking role model?
http://mikkelgruner.no
6,926
34
Olaug Nilssen @olaugnilssen
Bergen
Forfattar.
http://www.dns.no/program/2017/stort-og-stygt/
6,918
35
sondreolsen @sondreolsen
Bergen
Fylkessekretær for @hordalandkrf. Tlf: 926 051 63. Skal spille for Tottenham når jeg blir stor. #krf #politikk #teknologi #menighet
https://soundcloud.com/sondreolsen
6,885
36
Netlife Design @netlifedesign
Oslo / Bergen
Digitalt designbyrå som lager digitale tjenester som funker. / Digital Design and User Experience agency based in Norway.
http://netlife.com
6,430
37
Nebbete @nebbete
Bergen, Norway
Tvitrer på alles bekostning.
5,968
38
Arve Aksnes @arveaksnes
Bergen, Norway
Science teacher at Nordahl Grieg high school and member of the Education and Public Outreach group at the Birkeland Centre for Space Science, UiB, Norway.
5,685
39
Amalie Marthinsen @amalie_analie
Bergen
instagram: amaliesm
5,676
40
Ragnar Liaskar @raeggi
Bergen, Norway
Life's a gamble!
5,330
41
Krister Hoaas @KrHoaas
Bergen
Vestlandets blokkfløyte. Samfunnskontakt Lerøy Seafood, ex næringspol rådg @bergenchamber ex pol journ i @btno. Barne-&ungdoms-& ex elitetrener. Styret @skbrann
5,325
42
Gard Steiro @gsteiro
Bergen/Oslo
Sjefredaktør i VG, far til tre og enda travlere enn før.
http://www.vg.no
5,301
43
Dennis Olsen @Pysjamasgutten
Bergen, Norge
http://www.facebook.com/dennisolseen
5,236
44
ENO @ENO_MAGASIN
Oslo/Bergen/Flekkefjord
Årlig musikkårbok.
http://www.enoforlag.com
5,208
45
TV 2 Sumo @tv2sumo
Bergen
Med TV 2 Sumo ser du sport, serier, samt alle TV 2s kanaler direkte på nett.
http://www.tv2sumo.no
5,107
46
Anders Waage Nilsen @waagenilsen
Bergen, Norway
Økosofisk skrangletrommis, modernitetsambivalent teknologientusiast, kapitalismekritisk gründer. Leder Netlife Research Bergen.
http://netliferesearch.com
5,004
47
Nordsjøen @JON_NORD
Loddefjord, Bergen, Norway
John Olav Nilsen & Nordsjøen. Motstandspop
https://open.spotify.com/album/54fc6nMSpsHzEdHZax6u0R
4,919
48
Röyksopp @royksopp
Bergen, Norway
Röyksopp is a two-headed norwegian monster, dealing within the realm of contemporary electronic music. Live in 2017: https://royksopp.lnk.to/ryxpliveTw
http://www.royksopp.com
4,899
49
André Ulveseter @AndUlv
Ålesund/Bergen
Han irriterende særskrivingsfyren. Komiker. Forfatter. Foredragsholder. Ulv Ulv Underholdning.
http://www.andreulveseter.no
4,743
50
Torstein Dahle @torsteindahle
Bergen, Norge
Bystyrerepresentant, Rødt
http://www.facebook.com/torsteindahle
4,679