Bergen 22,545 brukere

1
Erna Solberg @erna_solberg
Hordaland, Bergen
Statsminister i Norge. Jobber for et samfunn med muligheter for alle. For saker til forvaltningen, henvend deg til rette myndighet for saksbehandling.
http://www.erna.no
162,780
2
Davy Wathne @DavyWathne
Bergen
Pensjonist
117,010
3
Jon H. Børrestad @TV2_Jon
Bergen, Norway
Monday Media/TV2. Fotballmann og gladlaks.
http://Instagram.com/tv2_jon
44,338
4
Leo Ajkic @leoajkic
Bergen,NO
Programleder/Journalist Bo$$ Manager & Mentor! NMG/G-HUSET for ALLTID! SjekkMegUt på NRK men TWITRR PRSNLGE MNINGR
http://www.nm666jeng.no
44,283
5
Jan-Henrik Børslid @TV2JHBorslid
Bergen
Anker TV 2 Sporten: PL og bedriftslaget ⚽️
https://instagram.com/janhenrikborslid
34,723
6
Vaular @LarsVaular
Bergen
insta e larsvaularnmg
http://www.larsvaular.no
34,696
7
Bergens Tidende @btno
Bergen, Norway
Vestlandets største nettsted. Nyheter, kommentarer, debatt og magasinsaker med fokus på Bergen og Vestlandet. Tips oss: http://bt.no/tips
http://www.bt.no/
30,295
8
Hilde Sandvik @hildesandvik
Bergen
Sjefredaktør og grunnlegger av @broenxyz - den 1. nordiske medieplattform
http://www.broen.xyz
22,218
9
Folkehelseinstituttet @Folkehelseinst
Oslo og Bergen
Vi deler råd, fakta og nyheter om #folkehelse. Har du spørsmål? Vi hjelper deg med å finne solide svar
http://www.fhi.no
15,712
10
Jan Eggum @janeggum
Oslo/Bergen
Skriver tekst/musikk/arrangerer ,spiller/synger. Liker filmfestivaler/klassiske biler, samler på norsk musikk. Er holist og tror vi deler et evig fellesskap
http://www.janeggum.no
13,724
11
Kjetil H. Dale @khd
Bergen, Norway
Nyhetsanker. 340 000 minutter med direkte TV. Del av TV 2 Nyhetskanalens originalbesetning.
http://www.tv2.no
13,625
12
Sondre Lerche @sondrelercheno
Bergen, Norge
Alle mine mest kjente norske twits
http://sondrelerche.com
13,015
13
TV 2 Fantasy @TV2NorgeFantasy
Bergen/Oslo
TV 2 Sportens offisielle Twitter-konto for alt Fantasy-relatert! https://itunes.apple.com/no/podcast/tv-2-fantasy/id1412558811?l=nb&mt=2
http://www.tv2.no/pl/fantasy
13,004
14
Sofie Madeleine @Buddhaskropp
Bergen, Norway
et epifenomen
12,462
15
Universitetet i Bergen @UiB
Bergen
Official Twitter account of the University of Bergen, Norway // Edited by the Communication Division
http://www.uib.no/
12,370
16
Fin Gnatt @tv2fin
Bergen
Sports anchor TV 2 Sport and Nyhetskanalen. Fond of pugs & french bulldogs, Carlton, sambucca, Bruce Springsteen, intelligent movies and long bike rides.
12,140
17
@TV2Sturla @TV2Sturla
Bergen, Norway
Programleder på TV 2 og TV 2 Nyhetskanalen.
12,116
18
Ken Andre Ottesen @BAdesKen
Bergen/Oslo, Norway
Vaktsjef i VG. Har akkurat samlet det morsomste fra norske lokalaviser i en bok. http://haugenbok.no/Generell-litte…
http://vredens-gnag.no
11,887
19
Vegard Jansen Hagen @VegardJH
Sportsredaktør, TV 2 Sporten
http://www.tv2sporten.no
11,866
20
Jens Kihl @jenskihl
Bergen
Politisk kommentator i @btno. Podkastvertinne i Nokon må gå. Vokalist i Foreningen for By og Bygd. Nynorsk til eg døyr.
11,385
21
NRK Vestland @nrkhordaland
NRK sitt distriktskontor i Vestland fylke.
http://www.nrk.no/vestland
10,960
22
Tarjei Strom @tarjeistrom
:bergen, norway
i hit drums. mostly with YLVIS, Datarock, Ralph Myerz & JHB and Lars Vaular. i am also straight edge. go figure.
10,690
23
Mathias Fischer @mathiasfischer
Oslo/Bergen
Statssekretær i Klima- og miljødepartementet for Venstre. Nummer 3 på Googles liste over menn.
10,573
24
Sportsklubben Brann @skbrann
Bergen, Norway
Offisiell Twitter-konto for Sportsklubben Brann
http://www.brann.no
10,510
25
Bergensavisen @BA_no
Bergen, Hordaland, Norge
Ingen kjenner Bergen som BA.
http://www.ba.no
10,299
26
Morten Myksvoll @MortenMyksvoll
Bergen, Norway
Politisk kommentator i Bergens Tidende og i podkasten «Nokon må gå».
https://podcasts.apple.com/no/podcast/nokon-m%C3%A5-g%C3%A5/id1490143920?l=nb
10,166
27
Jan Ove Årsæther @janoveaarsether
Bergen/Oslo
Founder and partner, Maverix.
http://www.maverix.no
9,377
28
Vegtrafikksent. vest @VTSvest
Bergen, Norge
Offisiell kanal frå Statens vegvesen. Vegtrafikksentralen vest informerer om trafikken i Vestland og Rogaland. Vi svarer ikkje på Twitter.
http://www.vegvesen.no/Trafikkinformasjon/Reiseinformasjon/Trafikkmeldinger
8,978
29
Henning Warloe @HWarloe
Bergen
Blågrønn politiker fra Høyre. Bystyremedlem og leder av Kontrollutvalget i Bergen. Kunstinteressert européer og stolt alenepappa for Kjendishunden Banksy
http://www.kodebergen.no
8,855
30
John Olav Nilsen @JohnOlavNilsen
Loddefjord, Bergen, Norway
& Nordsjøen http://johnolavnilsen.no
https://open.spotify.com/album/2SeOrXGUAg0az8lv1VH2rK?si=MJRgOvveTdWvsm-4Ny6A6A
7,632
31
Thomas Ottesen @thomasottesen
Bergen, Norway
Markedssjef i Bergen Sentrum AS. Formålet for selskapet er å sikre og videreutvikle rammebetingelsene for næringsdrift i Bergen sentrum.
http://www.bergensentrum.no
7,552
32
Marit Warncke @BNmarit
Bergen Norway
CEO of Bergen Chamber of Commerce and Industry. Psychologist. Experience: Research/ Leadership Steering commitees Community/Education/Reseach/Industry
http://www.bergen-chamber.no
7,153
33
Haakon Eliassen TV 2 @TV2Haakon
Bergen, Norge (Norway)
Reporter TV 2 : TIPS MEG GJERNE: [email protected] Felt: Krim- og helsesaker, rusfeltet, menneskerettigheter, sosiale saker mm.
6,966
34
Olaug Nilssen @olaugnilssen
Bergen
Forfattar.
http://www.dns.no/program/2017/stort-og-stygt/
6,965
35
Trude H. Drevland @DrevlandH
6,903
36
Mikkel Grüner @mikkelgruner
6,741
37
Netlife Design @netlifedesign
Oslo / Bergen
Digitalt designbyrå som lager digitale tjenester som funker. / Digital Design and User Experience agency based in Norway.
http://netlife.com
6,282
38
André Ulveseter @AndUlv
Ålesund/Bergen
Han irriterende særskrivingsfyren. Komiker. Forfatter. Foredragsholder. Ulv Ulv Underholdning.
http://www.andreulveseter.no
5,781
39
Krister Hoaas @KrHoaas
Bergen
Vestlandets kornett. Samfunnskontakt @LeroySeafood, ex næringspol rådg @bergenchamber ex pol journ i @btno. Barne-&ungdoms-& ex elitetrener. Styret @skbrann
5,653
40
Gard Steiro @gsteiro
Bergen/Oslo
Sjefredaktør i VG, far til tre og enda travlere enn før.
http://www.vg.no
5,623
41
TV 2 Sumo @tv2sumo
Bergen
Med TV 2 Sumo ser du alle TV 2s kanaler, Premier League og de beste seriene før de vises på TV!
http://www.tv2sumo.no
5,620
42
Jørgen Eriksson @3riksson
Bergen, Norge
#Narviking #Bergen #Norway #Norge
https://www.JE.no/
5,490
43
Nebbete @nebbete
Bergen, Norway
Tvitrer på alles bekostning.
5,486
44
Arve Aksnes @arveaksnes
Bergen, Norway
Science teacher at Nordahl Grieg high school and member of the Education and Public Outreach group at the Birkeland Centre for Space Science, UiB, Norway.
5,352
45
Eirin Eikefjord @EirinE
Bergen
Politisk redaktør i Bergens Tidende
5,311
46
Anders Waage Nilsen @waagenilsen
Bergen, Norway
Entrepreneurial activist. Current focus: http://Wemunity.org
http://www.new.no
5,030
47
Ragnar Liaskar @raeggi
Bergen, Norway
Life's a gamble!
5,030
48
Remi André Taule @TV2Taule
Bergen
Vet alt om all fotball som sendes på TV 2. (Tror jeg :)) Er produksjonsleder for TV 2s ishockeysatsing. Gir deg infotweets for at du skal være oppdatert.
http://www.tv2sporten.no
4,992
49
BT Meninger @BTmeninger
Bergen
Debattinnlegg og kommentarer fra Bergens Tidende. Kontoen styres av @hirth og @livskotheim. Send oss innlegg på [email protected] -
http://www.bt.no/meninger
4,838
50
ENO @ENO_MAGASIN
Oslo/Bergen/Flekkefjord
Årlig musikkårbok.
http://www.enoforlag.com
4,817