Bergen 22,669 brukere

1
Erna Solberg @erna_solberg
Hordaland, Bergen
Statsminister i Norge. Jobber for et samfunn med muligheter for alle. For saker til forvaltningen, henvend deg til rette myndighet for saksbehandling.
http://www.erna.no
163,165
2
Davy Wathne @DavyWathne
Bergen
Pensjonist
119,665
3
Leo Ajkic @leoajkic
Bergen,NO
Programleder/Journalist Bo$$ Manager & Mentor! NMG/G-HUSET for ALLTID! SjekkMegUt på NRK men TWITRR PRSNLGE MNINGR
http://www.nm666jeng.no
45,395
4
Jon H. Børrestad @TV2_Jon
Bergen, Norway
Monday Media/TV2. Fotballmann og gladlaks.
http://Instagram.com/tv2_jon
44,089
5
Vaular @LarsVaular
Bergen
min snap e larsvaular666 min insta e larsvaularnmg
http://www.larsvaular.no
36,002
6
Jan-Henrik Børslid @TV2JHBorslid
Bergen
Anker TV 2 Sporten: PL og bedriftslaget.
https://instagram.com/janhenrikborslid
34,248
7
Bergens Tidende @btno
Bergen, Norway
Vestlandets største nettsted. Nyheter, kommentarer, debatt og magasinsaker med fokus på Bergen og Vestlandet. Tips oss: http://bt.no/tips
http://www.bt.no/
30,105
8
Hilde Sandvik @hildesandvik
Bergen
Sjefredaktør og grunnlegger av @broenxyz - den 1. nordiske medieplattform
http://www.broen.xyz
22,694
9
Jan Eggum @janeggum
Oslo/Bergen
Skriver tekst/musikk/arrangerer ,spiller/synger. Liker filmfestivaler/klassiske biler, samler på norsk musikk. Er holist og tror vi deler et evig fellesskap
http://www.janeggum.no
14,152
10
Sofie Madeleine @Buddhaskropp
Bergen, Norway
et epifenomen
13,783
11
Kjetil H. Dale @khd
Bergen, Norway
330 000 minutter med direkte TV. Del av TV 2 Nyhetskanalens originalbesetning.
http://www.tv2.no
13,451
12
TV 2 Fantasy @TV2NorgeFantasy
Bergen/Oslo
TV 2 Sportens offisielle Twitter-konto for alt Fantasy-relatert! https://itunes.apple.com/no/podcast/tv-2-fantasy/id1412558811?l=nb&mt=2
http://www.tv2.no/pl/fantasy
13,434
13
Sondre Lerche @sondrelercheno
Bergen, Norge
Alle mine mest kjente norske twits
http://sondrelerche.com
12,972
14
Folkehelseinstituttet @Folkehelseinst
Oslo og Bergen
Vi deler råd, fakta og nyheter om #folkehelse. Har du spørsmål? Vi hjelper deg med å finne solide svar
http://www.fhi.no
12,506
15
Universitetet i Bergen @UiB
Bergen
Official Twitter account of the University of Bergen, Norway // Edited by the Communication Division
http://www.uib.no/
12,265
16
@TV2Sturla @TV2Sturla
Bergen, Norway
Programleder på TV 2 og TV 2 Nyhetskanalen.
12,186
17
Vegard Jansen Hagen @VegardJH
Sportsredaktør, TV 2 Sporten
http://www.tv2sporten.no
11,868
18
Fin Gnatt @tv2fin
Bergen
Sports anchor TV 2 Sport and Nyhetskanalen. Fond of pugs & french bulldogs, Carlton, sambucca, Bruce Springsteen, intelligent movies and long bike rides.
11,590
19
Tarjei Strom @tarjeistrom
:bergen, norway
i hit drums. mostly with YLVIS, Datarock, Ralph Myerz & JHB and Lars Vaular. i am also straight edge. go figure.
11,097
20
Ken Andre Ottesen @BAdesKen
Bergen/Oslo, Norway
Har akkurat samlet det morsomste fra norske lokalaviser i en bok. https://www.haugenbok.no/Generell-litteratur/Historie/Ja,-vi-elsker/I9788248922384
http://vredens-gnag.no
10,963
21
NRK Hordaland @nrkhordaland
Bergen
NRKs distriktskontor i Bergen dekker Hordaland på radio, TV, nett og Twitter.
http://www.nrk.no/hordaland
10,693
22
Sportsklubben Brann @skbrann
Bergen, Norway
Offisiell Twitter-konto for Sportsklubben Brann
http://www.brann.no
10,362
23
Bergensavisen @BA_no
Bergen, Hordaland, Norge
Ingen kjenner Bergen som BA.
http://www.ba.no
10,272
24
Jan Ove Årsæther @janoveaarsether
Bergen/Oslo
Founder and partner, Maverix.
http://www.maverix.no
9,660
25
Mathias Fischer @mathiasfischer
Bergen, Norway
TV 2. Kommentator og debattansvarlig.
http://www.gyldendal.no/Fakta-og-dokumentar/Biografier-og-memoarer/Kors-paa-halsen
8,990
26
Henning Warloe @HWarloe
Bergen
Blågrønn politiker fra Høyre. Bystyremedlem og Komiténestleder for barnehage, skole og idrett. Kunstinteressert europeer og stolt alenepappa for hunden Banksy.
http://www.kodebergen.no
8,307
27
Morten Myksvoll @MortenMyksvoll
Bergen, Norway
Kommentator i Bergens Tidende.
http://tyrkiskpolitikk.no
8,098
28
Thomas Ottesen @thomasottesen
Bergen, Norway
Markedssjef i Bergen Sentrum AS. Formålet for selskapet er å sikre og videreutvikle rammebetingelsene for næringsdrift i Bergen sentrum.
http://www.bergensentrum.no
8,023
29
John Olav Nilsen @JohnOlavNilsen
Loddefjord, Bergen, Norway
& Nordsjøen
https://open.spotify.com/album/54fc6nMSpsHzEdHZax6u0R
7,975
30
Jens Kihl @jenskihl
Bergen
Politisk kommentator i @btno og vokalist i Olaus Fjørtoft Experience. Nynorsk til eg døyr.
7,264
31
Marit Warncke @BNmarit
Bergen Norway
CEO of Bergen Chamber of Commerce and Industry. Psychologist. Experience: Research/ Leadership Steering commitees Community/Education/Reseach/Industry
http://www.bergen-chamber.no
7,263
32
Haakon Eliassen TV 2 @TV2Haakon
Bergen, Norge (Norway)
Reporter TV 2 : TIPS MEG GJERNE: [email protected] Felt: Krim- og helsesaker, rusfeltet, menneskerettigheter, sosiale saker mm.
7,144
33
Olaug Nilssen @olaugnilssen
Bergen
Forfattar.
http://www.dns.no/program/2017/stort-og-stygt/
7,002
34
Trude H. Drevland @DrevlandH
6,953
35
Mikkel Grüner @mikkelgruner
Bergen
Do I look like a motherfucking role model?
http://mikkelgruner.no
6,880
36
Unibet Norge @UnibetNorge
London, United Kingdom
Følg Unibet for oppdatert odds, nyheter, statistikk, og eksperttips fra idrettens verden. http://hjelpelinjen.no; http://no.Unibet.com +18
https://no.unibet.com/stan/campaign.do?affiliateId=52&affId=5214000002&adID=Twitter_AboutUnibet&unib
6,803
37
Vegtrafikksent. vest @VTSvest
Bergen, Norge
Offisiell kanal frå Statens vegvesen. Vegtrafikksentralen vest informerer om trafikken i Rogaland, Hordaland og Sogn og Fjordane. Vi svarer ikkje på Twitter.
http://www.vegvesen.no/Trafikkinformasjon/Reiseinformasjon/Trafikkmeldinger
6,520
38
Netlife Design @netlifedesign
Oslo / Bergen
Digitalt designbyrå som lager digitale tjenester som funker. / Digital Design and User Experience agency based in Norway.
http://netlife.com
6,403
39
Nebbete @nebbete
Bergen, Norway
Tvitrer på alles bekostning.
5,741
40
Arve Aksnes @arveaksnes
Bergen, Norway
Science teacher at Nordahl Grieg high school and member of the Education and Public Outreach group at the Birkeland Centre for Space Science, UiB, Norway.
5,561
41
TV 2 Sumo @tv2sumo
Bergen
Med TV 2 Sumo ser du alle TV 2s kanaler, Premier League og de beste seriene før de vises på TV!
http://www.tv2sumo.no
5,517
42
Gard Steiro @gsteiro
Bergen/Oslo
Sjefredaktør i VG, far til tre og enda travlere enn før.
http://www.vg.no
5,480
43
Krister Hoaas @KrHoaas
Bergen
Vestlandets kornett. Samfunnskontakt @LeroySeafood, ex næringspol rådg @bergenchamber ex pol journ i @btno. Barne-&ungdoms-& ex elitetrener. Styret @skbrann
5,376
44
Amalie Marthinsen @amalie_analie
Bergen
instagram: amaliesm
5,265
45
Ragnar Liaskar @raeggi
Bergen, Norway
Life's a gamble!
5,207
46
André Ulveseter @AndUlv
Ålesund/Bergen
Han irriterende særskrivingsfyren. Komiker. Forfatter. Foredragsholder. Ulv Ulv Underholdning.
http://www.andreulveseter.no
5,191
47
ENO @ENO_MAGASIN
Oslo/Bergen/Flekkefjord
Årlig musikkårbok.
http://www.enoforlag.com
5,036
48
Anders Waage Nilsen @waagenilsen
Bergen, Norway
Økosofisk skrangletrommis, modernitetsambivalent teknologientusiast, kapitalismekritisk gründer. På vei videre.
http://netliferesearch.com
4,948
49
BT Meninger @BTmeninger
Bergen
Debattinnlegg og kommentarer fra Bergens Tidende. Kontakt oss på [email protected]
http://www.bt.no/meninger
4,765
50
Röyksopp @royksopp
Bergen, Norway
Röyksopp is a two-headed norwegian monster, dealing within the realm of contemporary electronic music. Live in 2017: https://royksopp.lnk.to/ryxpliveTw
http://www.royksopp.com
4,717